Poznaj nasz

Zespół Laktowit 💙

Ponieważ chcesz wiedzieć kto produkuje i jest odpowiedzialny za mleko dla Twojego dziecka

Ela
Pani dyrektor


Od porannej odprawy po szereg ustaleń ze specjalistami, nasza Szefowa dba aby każda puszka mleka była idealna jak nasza fabryka w Kutnie, którą od wielu lat profesjonalnie zarządza.

dr n. med. Hania
Pani DOKTOR


Z determinacją eksploruje naukowy świat składników odżywczych, tworząc  najbardziej bezpieczne i pomocne receptury do mlek dla niemowląt.

emilia
mistrzyni produkcji


Każdy etap powstawania mlek Laktowit pieczołowicie strzeże Emilia. Przed nią nie ma sekretów najwyższej jakości produkcji!

joanna
Szefowa jakości


Zanim mleko Laktowit trafi do Ciebie, najpierw przechodzi przez szereg badań jakościowych pod ścisłym nadzorem szefowej laboratorium.

irena
ekspertka od szybkich wysyłek


Niczym pociąg ekspresowy TGV, nie ma sobie równych w świecie dostaw! Irenka odpowiada za ekspresową obsługę Waszych paczek. 

Marta
Pani od komunikacji


Każda kreska i piksel, związane z mlekami Laktowit, to dzieło naszej projektantki. Marta odpowiada także za całą komunikację marki.

Tytus
mleczny strateg


W Laktowit wszystko MUUUsi działać jak w zegarku, dlatego właśnie Tytus dba o każdy detal strategii i planu rozwoju.

Ludzie z pasją 👨‍👩‍👧‍👦

Zespół Laktowit to grupa wyjątkowych osób, które z pasją i zaangażowaniem tworzą nasze produkty. Jesteśmy nie tylko specjalistami w dziedzinie żywienia niemowląt, ale także rodzicami, a nawet i babciami. Każdy z nas doskonale rozumie, jak ważne jest zapewnienie dzieciom najlepszego startu w życie.

Pracujemy w firmie Geo-Poland, w zakładzie produkcyjnym w Kutnie. Dowiedz się więcej.