Czas i koszt dostawy

Czas dostawy

Wiemy jak ważne jest otrzymanie na czas mleka dla Twojego dziecka – ono nie może czekać! Dlatego wszystkie wysyłki realizujemy niezwłocznie – w następny dzień roboczy po otrzymaniu zamówienia. Co więcej, jeśli złożysz zamówienie przed 9:00 w dzień roboczy, na 95% wyślemy je jeszcze tego samego dnia!

Całkowity czas realizacji zamówienia (z dostawą) zależy niestety nie tylko od nas, ale także od firm kurierskich i może wynosić 2-3 dni roboczych od momentu zamówienia. W wyjątkowych sytuacjach czas dostawy może nieznacznie się wydłużyć. W tym przypadku prosimy o kontakt ze sklepem.

Czasy dostaw mogą również ulegać zmianie w okresach świątecznych – zawsze o tym informujemy w kanałach @laktowit w mediach społecznościowych (Instagram, Facebook) – zachęcamy do śledzenia profili marki Laktowit by nigdy nie przegapić żadnej ważnej informacji.

Koszt

Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz wybranej opcji dostawy. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

PrzesyłkaPrzelew / Płatność online
Fedex / DHL / DPD / UPS / Pocztex17 zł
Paczkomaty InPost15 zł

💡 Darmowa dostawa powyżej 250 zł.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy po wcześniejszym złożeniu zamówienia pod adresem: ul. Sienkiewicza 25, 99-300 Kutno.