[TOP10] Najlepsze pomysły na prezent dla mam karmiących

Pomysły na prezent dla mamy i noworodka, dla mamy karmiącej piersią i butelką.

Pomysły na prezent dla mam karmiących piersią

Laktator.

To urządzenie, które można podzielić na laktator ręczny i elektryczny. Mieści się w budżecie na droższy pomysł na prezent dla mamy karmiącej np. butelką. Laktator sprawdza się podczas różnorodnych problemów laktacyjnych, takich jak np. niedobór, zastój czy nawał pokarmu, poranione piersi, wklęsłe lub płaskie brodawki.

Kolektor mleka.

Dla mam, które odciągają mleko lub podczas karmienia piersią, często mają sytuacje gdy mleko kapie z drugiej piersi. Wtenczas cenny okazuje się kolektor mleka. To kubeczek, który przykłada się do piersi i zasysa się. Mleko wtenczas skapuje do kubeczka. Warto wybrać takie, które jest wyposażone w podstawkę i smycz.

Kubeczki i woreczki na odciągnięte mleko.

Mamy aktywnie odciągające i mrożące mleko cenią sobie spory zapas kubków i worków, które są specjalnie stworzone do mrożenia i przechowywania odciągniętego z piersi mleka. Wybierz takie, po których można pisać ścieralnym pisakiem.

Lanolina lub chłodzące wkładki żelowe.

Lanolina i chłodzące płatki żelowe pomagają złagodzić ból lub suchą, popękaną skórę. Najlepsze są kremy z czystym składem.

Odzież przyjazna dla karmiących.

Istnieje mnóstwo uroczych i funkcjonalnych ubrań, które ułatwiają karmienie piersią, od podstawowych bluzek i topów, po warte zachodu sukienki i przytulne bluzy. Przyjazne dla matki ubrania to zabawny i praktyczny prezent dla nowych mam, co sprawia, że jest to doskonały wybór.

Pomysły na prezent dla mam karmiących butelką

Etui na butelki do karmienia.

Próba ogrzania mleka matki lub butelki z formułą, gdy nie ma Cię w domu, może być wyzwaniem. Urządzenie jest łatwe w użyciu – wystarczy je naładować, wrzucić do torby na pieluchy i można ogrzać butelkę bez względu na to, gdzie się jest.

Butelki i smoczki do karmienia

Dla niemowląt karmionych mlekiem modyfikowanym. Ładny design to jedno. Niech butelka i smoczek będą dopasowane do wieku i potrzeb dziecka.

Pomysły na prezent uniwersalny dla mam karmiących piersią lub butelką

Ładna butelka na wodę.

Mamy karmiące piersią piją dużo wody! Dlatego sensowne jest, aby miała butelkę na wodę wielokrotnego użytku, którą uwielbia.

Chusta do karmienia.

Jest wiele dostępnych pięknych wzorów. Pamiętaj aby materiał, z którego wykonana jest chusta był przyjemny w dotyku i bardzo cienki. Miał dosyć duże oczka aby przepuszczał powietrze. Dzięki temu dziecko nie będzie miało problemu z oddychaniem pod chustą podczas karmienia.

Karty upominkowe na serwisy streamingowe, aplikacje lub czytniki elektroniczne.

W pierwszych dniach karmienia piersią czasami masz wrażenie, że nigdy nie opuszczasz kanapy. Podaruj więc nowej mamie coś, co zapewni jej rozrywkę podczas tych godzin, które spędza na karmieniu piersią. Może nadrobić zaległości w oglądaniu seriali, ściągnąć książki, które miała zamiar przeczytać i nie tylko.

Lampka nocna.

Przytulna z rozproszonym światłem lampka nocna jest idealna na sesje karmienia piersią w środku nocy, kiedy nie chce się całkowicie obudzić dziecka.

Kolorowe pieluchy.

Ulewanie u dzieci to częsty problem nowo upieczonych rodziców. Im więcej pieluch, tym rzadziej trzeba robić pranie.

Koszulki lub topy dla mamy.

Świente są te z motywem karmienia piersią. Uroczy i mądry top do karmienia piersią dla niej, lub koszulka dla jej malucha, może być zabawnym sposobem na podzielenie się swoją pasją do karmienia piersią ze światem. Przykład napisu “Jedz lokalnie!” 😉

Poduszka do karmienia, rogal.

Specjalnie zaprojektowana poduszka do karmienia może ułatwić mamie utrzymanie dziecka w bezpiecznej i wygodnej pozycji do karmienia piersią.

5/5 - (3)
Ta strona używa plików cookies w celu zapewnienia Ci jak najlepszych wrażeń oraz funkcjonalności.